Hakkımızda

Biz Kimiz ?

KLC Hukuk Bürosu; Av. Mustafa Kutluhan KILIÇ ve Av. Can EYİGÜN tarafından kurulmuştur. Büromuz, hem kurumsal danışmanlık hem de uyuşmazlıkların çözümü (dava, tahkim ve arabuluculuk) alanlarında oldukça kapsamlı tecrübeye sahiptir. Avukat, danışman ve mali müşavirden oluşan dinamik ve tecrübeli ekibimizle, müvekkillerimize sektörlerine uygun ve yüksek kalitede hukuki çözümler sunarak yardımcı olmaktayız.

 

Müvekkillerin hedefleri ve bulundukları sektörler yakından tanınarak hukuki hizmetler, müvekkillerin beklentilerini dahi aşar şekilde hızlı ve çözüm odaklı şekilde sunulmaktadır. En temel kriter, müvekkillerin iş hayatlarını kolaylaştırmak ve kendilerini hukuki risklerden uzak tutmak için azami özen ve gayreti göstermektir.

KLC Hukuk Bürosu, gelişen iş dünyası, değişen yasal düzenlemeler ve sair gelişmeleri göz önünde bulundurmakta, hızlı haberleşmeye ve etkin iletişime önem vererek, müvekkillerine geniş bir vizyon ile öngörülü, etkin ve hızlı çözümler sunmayı görev bilmektedir.

Vizyonumuz & Misyonumuz

KLC Hukuk, kurulduğu günden bu yana müvekkillerin sorunlarının çözümünde mutlaka ortak bir yolun var olduğu kanaati ve ilkesi ile hareket etmiş, ortak yolun bulunmaması halinde ise uzman kadrosu, bilgi ve birikimi ile çözüm odaklı çalışma prensibinde olmuştur. Etkin ve bilinçli bir hukuk hizmeti vermenin yanı sıra, sürekli olarak değişen ve gelişen kanunların ve hayatın yeniliklerine ayak uydurmak ve dünyadaki gelişmelerin takibine önem vermek öncelikli vizyonumuzdur.

 

KLC Hukuk, sağladığı hukuki hizmetlerin uluslararası standartlarda bir hizmet ile en yüksek kalitede sunulmasını hedefler. Müvekkillerin hukuki sorunlarını benimser ve sonuç odaklı yaklaşımla vekalet ilişkisini yürütür.

Daha fazla bilgiye sahip olmak isterseniz bize ulaşabilirsiniz.